خجسته باد نام خداوند، نیکوترین آفریدگاران
که تو را آفرید..
برنامه سال دوم باشگاه قرآنی نور

همراهان بی نظیر باشگاه قرآنی نور
این یک قرار عیدانه فوق العاده است…
مفتخریم برنامه سال دوم باشگاه را در سایه توجه حضرت ولی عصر و همراهی دوستانه شما عزیزان همزمان با عید پر از نور و سرور غدیر به اطلاع شما برسانیم. محور فعالیت های باشگاه در سال دوم در قالب کار در گروه (کارگروه ها) خواهد بود. باشگاه امسال از اعضای رسمی خود می خواهد در روز عید عضویت خود را در قالب ثبت نام در یک کارگروه تخصصی تعیین کنند. خواهشمندیم هر چه سریعتر کارگروه مورد نظرتان را از جدول زیر به ما اعلام کنید تا با برنامه­ریزی بتوانیم جزئیات را هر چه سریعتر به اطلاعتان برسانیم .
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که انتظار می رود اعضاء به کار گروهی قرآنی معتقد بوده و با سرگروه خود هماهنگ باشند و در حد توان با ایشان در پیشبرد برنامه کارگروه همکاری نمایند. در ضمن انتخاب کارگروه ها دارای محدودیت نبوده و شما می توانید بیش از یک کارگروه را بر حسب احساس نیاز و علاقمندی انتخاب نمائید.
اما فرصت همراهی دوستان عزیزی که به هر دلیل (انشالله خوبی) مایلندبا فعالیت های باشگاه قرآنی نور همراه باشند اما فعالیت در قالب کارگروه ها با برنامه های دیگرشان هماهنگ نیست را هم با حق عضویت متفاوت فراهم میکنیم و آنها هم می توانند به عنوان اعضاء علاقمند، با برنامه های باشگاه به صورت های دیگری از جمله فعالیت در سایت و شرکت در نشست های اصلی همراهی نمایند.
منتظر اعلام تصمیم محکم و سریع و دلگرم کننده تان هستیم .
همراه با هزاران آرزوی سبز عیدانه

 

کارگروه های باشگاه قرآنی نور:
 
نام کارگروه
روش- موضوع
توضیحات
 
 
اولوالالباب
 
 
 
ختم قرآن از ابتدا
رویکرد سوال محور- ارتباط مستمر روزانه از طریق قرائت میزان مشخصی از آیات و نوشتن سوالات خود (مواردی که فهمیده می شود و مواردی که فهمیده نمی شود.)
مراجعه به استاد با سوالات مشخص
 
مزمل
 
 
تجوید- ترتیل- حفظ
 
قرارهای “هر چه میسر است قرآن بخوانیم “
 
یس
 
 
سوره ای
آموختن انواع روش های تدبر به صورت فعال و پیاده سازی آنها بر روی سوره یس و استخراج مطالب سوره…
 
محسنین
 
 
موضوعی
 
پیشنهاد اول:وعده های خدا در قرآن…
 

 

انتخاب کارگروه

قرارهای “هر چه میسر است قرآن بخوانیم